Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą JABŁEK, BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ oraz TŁOCZYMY NATURALNY SOK JABŁKOWY. Jesteśmy zlokalizowani w centralnej Polsce, to jest w Romanowie koło Sompolna, w województwie Wielkopolskim.

Posiadamy rodzinne doświadczenie w prowadzeniu sadów jabłoniowych i uprawy borówki amerykańskiej. Pozwala to nam połączyć naszą pasję z produkowaniem owoców, jednocześnie ich sprzedażą. Od wielu lat współpracujemy z godnymi polecenia sadownikami i plantatorami. Z dumą oferujemy starannie wybrane owoce, wyselekcjonowane w procesie wcześniejszego ich omawiania na etapie wzrostu, uprawy czy zbioru.

Staramy się o wysoką jakość owoców oferowanych przez nas, poprzez odpowiednie ich przechowywanie, sortowanie, a także prawidłowy ich transport. W celu kontrolowania jakości jesteśmy w stałym kontakcie z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu, Oddział Konin oraz z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu.

Naszym priorytetem jest skierowanie działań na pełne zrozumienie i satysfakcję klientów. Pragniemy rozwijać się sami, ale również cieszy nas sukces naszych klientów. Działamy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Firma FRUIT GARDEN zaprasza serdecznie do wspólnej owocowej współpracy.